top of page

24 Aralık Cmt

|

İstanbul Bilgi Üniversitesi

1. Ya Anlasaydık Konferansı: AŞI

#YaAnlasaydık ve #DevlerinOmuzlarında etiketleriyle, Kampanyamızın saha çalışmarından birisi olarak tasarladığımız 30 Kasım Ya Anlasaydık Konferans Serisi'ne, AŞI konusuyla başlıyoruz. Alanının önde gelen bilim insanlarının katılacağı etkinliğimiz İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde gerçekleşecek.

1. Ya Anlasaydık Konferansı: AŞI
1. Ya Anlasaydık Konferansı: AŞI

Saat ve Yer

24 Ara 2022 12:30 – 17:00

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Emniyettepe, Kazım Karabekir Cd. No:2/13, 34060 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Bu Etkinlik Hakkında

#YaAnlasaydık ve #DevlerinOmuzlarında etiketleriyle, Kampanyamızın saha çalışmarından birisi olarak tasarladığımız 30 Kasım Ya Anlasaydık Konferans Serisi'ndeki temel amacımız, ülkemiz için önemli ve stratejik olan konularda; değerli bilim insanlarımızın fikirlerini anlamaya ve anlatmaya çalışmaktır.

Konferanslar boyunca değerli bilgelerimizin düşünceleri ışığında Türkiye’nin geçmişte yaptığı hataları, bundan sonra nasıl bir yol izlemesi gerektiğini ülkemizin bilim yuvaları olan üniversitelerde canlı olarak tartışmayı ve bu tartışmalardan doğan düşünceleri titiz bir çalışmayla derleyerek bildiriler haline getirip tüm ülkeyle paylaşmayı planlamaktayız.

Aynı zamanda bu bildirileri, konferansın düzenlendiği alanda politika belirleyen kurum ve karar vericilerle paylaşarak ülkemizin bu alanlarda en doğru politikaları belirlemesinde öncü olmayı hedeflemekteyiz.

Etkinliğimiz 24 Aralık Cumartesi günü, İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul kampüsünde gerçekleşecektir.

Etkinlikle ilgili detaylar için takipte kalın!

Schedule


  • 20 dakika

    Giriş

    E3 - 101

  • 40 dakika

    Aşı

6 öge daha mevcut

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page