top of page

YEFAM
30 Kasım'ın Destekçisi Oldu!

Bilim Sanat Ekini ve Eğitimi Derneği olarak yürüttüğümüz "30 Kasım, Bilim İnsanlarını Anlama Günü Olsun" kampanyamızı ulusal çapta destekleyen ilk kurum, İstanbul Bilgi Üniversitesi Yüksek Enerji Fiziği Uygulama ve Araştırma Merkezi kısa adıyla YEFAM oldu.

2.png

30 Kasım Kampanyası için çalışan 30 Kasım Takımımız; şirket, dernek, vakıf, laboratuvar gibi her alandan kurumla destekçilerimizi arttırma çalışmalarına devam ediyor. Eğer sizin de kurumunuz 30 Kasım, Bilim İnsanlarını Anlama Günü Olsun diyorsa, BİLSEV'le iletişime geçebilir, kampanya hakkında detaylı bilgi alabilir, destekçisi olabilir ve daha fazlası için kurumunuza özgü işbirlikleri adına özel çalışmalar yapmaya başlayabiliriz!

YEFAM Hakkında

YEFAM, yüksek enerji fiziği ve ilişkili alanlarda ulusal ve uluslararası nitelikte deneysel, fenomenolojik ve kuramsal araştırma, inceleme, uygulama ve eğitim çalışmaları yapmaktır. Bu çerçevede ulusal ve uluslararası boyutta bilimsel işbirliklerinin oluşturulması, mevcut işbirliklerine dahil olunması, yurt içi ve yurt dışı destekli araştırma projeleri yürütülmesi ve bu tür projelerde paydaş olunması hedefleyen bir merkezdir.

Kampanyaya destek olmak için Change.org'a girerek imza verebilirsiniz: http://chng.it/454NhjLNqZ

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için 30kasim.com'u ziyaret edebilirsiniz!

bottom of page